Jobs boost

3.20 EUR

Tahad endale ja teistele teha meeldivat üllatust ja poole rohkem raha teenida tööga? Telli globaalne tööde XP ja raha boost!

NB! Boostid ei kuhju – korraga saab mängijal olla vaid üks boost. Uue tellimine ei lisa aega juurde, vaid alustab eelmist boosti uuesti (s.t. tund aega).

  • 1 tund Jobs XP boosti
  • 1 tund Jobs raha boosti
  • Õigused kestavad 1 tund, tiitel puudub


Tegu on Pelar serveri toetusega, mida kasutatakse Pelari kogukonna arendamiseks. Toetades Pelari serverit nõustute tingimustega, et oled vähemalt 18-aastane või omate alaealisena toetuse tegemisel vastavat luba oma vanematelt või täiskasvanud eestkostjatelt. Pelari juhtkonnal säilib õigus reeglite rikkumise korral eemaldada tiitel enneaegselt ja muuta liikmelisuse tingimusi. Kõik saadud tiitlid kestavad määratud aja jooksul. E-poest tellitud tiitlitele saab aktiveerida ka automaatse pikendamise. Olukorras, kus SMS-teenuste kaudu saate teate “Midagi läks valesti. Võta ühendust Pelari haldusega: abi@pelar.ee“, saadake antud aadressile kindlasti e-kiri, mainides ära oma kasutajanime, ostu aja ja ostetava tiitli nime. 

Pelar ei ole kohustatud tagama teenuste kättesaadavust ega toimimist kommuunivälistele isikutele. 

Pelar ei vastuta olukordades, kus tellite liikmelisuse valele nimele, saadate raha valesse kohta või ostate vale tiitli teise summa eest. Vastutus langeb eelkõige tellijale - Pelar ei ole kohustatud raha nurjunud tellimuse korral tagastama!